VBahçe KurtköyPrestijli bir yaşam projesi!

Türkiye’nin en hızlı değer Kazanan bölgesi Kurtköy

Tertemiz havası, doğal güzellikleri, şehrin merkezine yakınlığı, zemin karakterinin depreme karşı dayanık- lılığı, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya izin verilmemesi Kurtköy’ü İstanbul’un en cazip yerleşim alanlarından biri haline getiriyor.

Bölgeye değer kazandıran her yeni proje ile sürekli gelişen Kurtköy, gayrimenkul pazarının zirvesine yaklaşıyor.

Bahçeli bir eviniz
Olsun ister misiniz?

18000 m2 yeşil alan üzerine kurulan WBAHÇE, az katlı binalarda toplam 15 blok ve 136 daireden oluşuyor. Proje, size çok cazip fiyatlarla, kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

WBAHÇE’nin 155 m2 tek katlı müstakil evlerinde size ait bir bahçenin keyfini çıkarabilir, aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu ve güvenli bir yaşam sürebilirsiniz.

Yeni Alışkanlıklarınız
Sizleri Bekliyor

WBAHÇE Projesi, konumu, etkileyici çevre düzeni ve farklı açık hava olanakları ile size benzersiz bir yaşam sunuyor. WBAHÇE’de sizin için yürüme, bisiklet, koşu yolları, açık ve kapalı yüzme havuzu, W Gym fitness center ve spa alanı gibi birçok seçenek bulunuyor.

Çocuklarınız içinse oyun alanları, trambolin, çocuk tırmanma duvarı, basketbol, tenis, voleybol gibi eğlence alanları sunuyor.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız veya kurumsal hattımızı aramanız yeterlidir.

VBahçe hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?