Kariyer

İş İlanları

Job Posting Title Location Department Date
Genel Başvuru İstanbul, Türkiye Genel 7 Ocak 2016

İnsan Kaynakları Prensiplerimiz

Yeniliklere Açık ve Biz Olmaktan Yanayız

Erguvan İnşaat yenilikçi yapısını merak ve değişime inanmakla canlı tutar. Bu anlayış içerisinde, bir tarafta profesyonelliğe sıkı sıkıya bağlıyken, diğer tarafta değişime uygun fikirleri besleyecek bir çalışma ortamı ve iş süreci yönetimi anlayışını sürekli kılmaya çalışır. Erguvan İnşaat büyüme ile “bir aradalığı” eş anlamlı değerler olarak kabul eder. Bu değerlerin özüne zarar vermesi muhtemel uygulamaları çalışma ortamından uzak tutmaya azami gayret gösterir. Şirketin kurumsal kültürünü besleyen “biz” bilincinin gereği olarak çalışanlarının ağır prim sistemleri ve katı yönetim anlayışları altında ezilmemesi adına bu türden baskıcı ve birlikteliği bozan uygulamaların karşısında dururken, aynı zamanda bu tür uygulamalara karşı gerekli hassasiyeti her zaman gözetir.

Referansın İyisi Kötüsü Olur

Erguvan İnşaat, büyüme odaklı, yenilikçi, dinamik ve güven temelli bir yapıya sahip şirket olma yaklaşımı ile “olumlu referans”ın ışığında yol alır; bu doğrultuda ilerlemeyi kendine amaç edinir. Ürün satın alırken veya satarken, çalışma arkadaşlarını ve burs programlarını belirlerken her zaman referans odaklı iş anlayışla hareket eder. Ticari faaliyetlerinin devamlılığında yaptığı tüm işlerde olumlu referanslar biriktirmek vardır.

Süreklilik Birlikten Kuvvet Alır

Erguvan İnşaat, işten çıkarmanın, bir çalışanımızla yollarımızı ayırmanın şirketimizin ruhuna aykırı bir seçenek olduğuna inanır. Bu sebeple Erguvan İnşaat kadrosunu, gelişime açık ve kariyerini uzun vadeli planlayan çalışanlarıyla sürekli kılmaya özen gösterir

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız veya Kurumsal WhatsApp hattımızı aramanız yeterlidir.

Bize Ulaşın

Erguvan kariyer fırsatlarından haberdar olmak için kayıt olun.

(*) Tüm alanların doldurulması gerekmektedir.