Hakkımızda

Kimdir Erguvan İnşaat?

Erguvan İnşaat, sektöründe 34. senelik tecrübesi ve kalite anlayışıyla her geçen yıl daha güçlü ve daha büyük projelere imza atmıştır.

Akılda kalıcı ve modern mimari konseptlerin yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun sağlam yapılarla da yatırımcılarına kaliteli yaşam alanları sunmayı hedefliyor.

İstanbul bölgesinin konut yatırımı ile ilgili sahip olduğu öngörü ile, her zaman gelişen bölgelerde konut projeleri yapıyor ve ev sahibi olmak isteyenleri kazançlı bir yatırımla buluşturuyor.

Erguvan İnşaat Hakkında

1983’te konut müteahhiti olarak inşaat sektöründe ilk çalışmalarını başlatan Ali Asgar Maraşlı, özellikle dayanıklı malzeme kullanımı, işçilik ve alım gücüne uygun ödeme planı seçenekleri sunmasıyla sektörde adını duyurmuştur. Gerçekleştirdiği çeşitli projelerin ardından, 17 Ağustos 1999 deprem felaketi sonrasında, Ataşehir / Küçükbakkalköy / Erguvan Evleri olarak bilinen bölgede, sorumluluk bilinciyle, dayanıklılığı önceleyen konut projeleri üretmek ve bu projeleri yaşama kazandırmak amacıyla Aralık 1999’da Erguvan İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’ni kurmuştur.

Erguvan İnşaat, bir yandan Ataşehir bölgesinde konut projelerini yaşama kazandırırken, diğer yandan Anadolu yakasında da birçok ticari mülke yatırım yapmıştır. 2009 yılına gelindiğinde, gelişmeye uygun ve değer kazanacak bir alan olarak öngördüğü Kurtköy bölgesine yatırım yapma kararı almıştır. Aile üyeleri dışında ortağı bulunmayan firma, İstanbul Erguvan İnşaat Limited Şirketi çatısı altında, marka değerini yükseltme vizyonuyla, ticari faaliyet ve konut projelerine devam etmektedir

Misyon

Sektörde kurumsallaşması ve güvenirliğiyle ön plana çıkan; yenilikçi ve istikrarlı duruşuyla örnek alınan saygın ve öncü bir şirket olmak, çalışanları ve müşterileriyle Türkiye’nin yatırıma açık potansiyel gücünü çağdaş değerlerle yükseltmek.

Vizyon

Teknolojik yeniliklere uyumlu ve trend yaratan bir üretim politikası izleyerek, ülkemizde “kaliteli yaşam” anlayışını yeliştirmek; müşterilerimiz, yatırımcılarımız ve çalışanlarımız için yeni değerler yaratmak.

Hedefler

Türkiye’nin en değerli ve en çok kazandıran konut projelerine imza atmak, Türkiye’nin müşteri memnuniyeti açısından en iyi gayrimenkul geliştirme şirketi olmak, Sürdürülebilir kentsel dönüşüm ve yapılanma konularında en beğenilen gayrimenkul frması olmak, akılda kalıcı ve bu yüzden tercih edilen mimari konsept üretimleri yapmak, bu konseptleri markalaştırmak.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız veya kurumsal hattımızı aramanız yeterlidir.

Erguvan projeleri hakkında bilgi almak ister misiniz?