Kurumsal Değerlerimiz

Uzmanlık şart..

Her projemiz derinlemesine bilgi ile temellendirilmiş sağlam fikirlerin üzerinde yükselir. Projelerimizde her aşamayı planlar, işi uzmanlık gereksinimine göre böler, her kalemi o işin uzmanına teslim ederiz. Bu yüzden çalışanlarımızda, iş ortaklarımızda, projeye katkıda bulunacak herkeste uzmanlık şartı ararız.

Başarmak inanmakla başlar..

Başarı; insana, emeğe, geleceğe ve en önemlisi müşteri memnuniyetine inanmakla başlar. Ticari başarı kendimizi başarılı saymak için asla yeterli değildir. Bir proje ancak çalışan, üreten, yöneten ve en önemlisi satın alan kendini mutlu ve başarılı hissediyorsa sürdürülebilir bir başarıdır.

Değer üretir, değerlendirir ve kazandırırız..

Üretim anlayışımız sinerji yaratmayı zorunlu kılar. Bir arazi üzerine konut projesi (üretimi) yapıldığında bölgenin bütün unsurlarının uyumlu işbirliği ile (bölge için) bir katma değer yaratılmalıdır. Bunun sonucunda ortaya daire sahipleri için de, arazi için de, bölge için de yaşayan ve yaşadıkça değerlenen bir habitat çıkmalıdır.

Sürekli gelişim, nitelikli büyüme..

Her işimiz, her projemiz bir öncekinden daha iyi ve daha ileri düzeyde olmalıdır. Bugünün uzmanlığı, sürekli öğrenme, sürekli gelişme ve birikim ile yarına aktarılır. Hep üst üste ekleyerek, hep daha iyiye doğru, bir tutku ile sadece bugün değil, yarın için de en iyi olmak adına varız. Yaşanabilir güzel bir gelecek inşa etmek için yarına inanmak, yarınla yarışmak gerekir. Sürekli gelişimi hedefler, geliştikçe büyürüz.

Yenilikler yaratırız..

Değişen dünyada işimize dair teknolojik gelişmeleri sürekli takip eder, araştırır ve değişen dünyanın yeniliklerini kalite ve güven standartlarını da koruyarak işimize dâhil ederiz. Bununla yetinmeyip kendi yaratıcılığımızı kullanarak yenilik üretiminde de söz sahibi olmak, yaratıcı yönümüzle iş alanımızda fark yaratmak, öncü olmak temel misyonumuzdur.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız veya kurumsal hattımızı aramanız yeterlidir.

Erguvan projeleri hakkında bilgi almak ister misiniz?